Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

Zadaszenie tarasu

Chcesz, by przebywanie na Twoim tarasie zaliczało się do czystych przyjemności? Niestety w tej chwili, nawet niewielkie zachmurzenie jest w stanie popsuć Ci wypoczynek na świeżym powietrzu. Wszystko dlatego, że nie masz odpowiedniego zadaszenia.

Na szczęście z naszym sklepem internetowym Ogrodolandia, wszystko jest jak najbardziej możliwe do zrealizowania. Ponieważ w naszej ofercie posiadamy zadaszenia tarasu, które również idealnie sprawdzą się w Twojej sytuacji. Czego możesz konkretnie oczekiwać od takich zadaszeń?

Na pewno proponujemy wyłącznie konstrukcje pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. W ten sposób zyskujesz gwarancję, że idealnie sprawdzą się one po wystawieniu na rozmaite warunki pogodowe. Ponadto cała konstrukcja jest w stanie wytrzymać bardzo duże obciążenie.

zadaszenie tarasu SPRAWDŹ TU NASZE ZADASZENIA TARASOWE

Oczywiście w naszej ofercie bez najmniejszego problemu znajdziesz zadaszenie tarasu Koszalin, które wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest wolnostojące. Jak i również zadaszenia, które z powodzeniem przymocujesz do ściany budynku, najczęściej mieszkalnego. Jeżeli chodzi o te drugie modele zadaszeń, to mamy do czynienia ze specjalną konstrukcją, która składa się zwykle z czterech słupów. Jednocześnie możemy wybierać pomiędzy zadaszeniem prostym, falistym, czy też w formie łuku. Dzięki temu wprowadzimy na teren swojej posesji akcent nowoczesnego designu.

Dla najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy wersje zawierające w sobie nie tylko konstrukcję aluminiową, ale również pokrycie dachowe wykonane z poliwęglanu. Dzięki temu, idealnie takie zadaszenie dopasuje się do bardziej nowoczesnej architektury mieszkalnej.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem na pewno są również zadaszenia, które są wolnostojące. Mowa jest przede wszystkim o pawilonach. Takie modele wyróżniają się przede wszystkim tym, że są o wiele bardziej mobilne i co ciekawe, wcale nie muszą zostać rozstawione na tarasie. Nie ma również najmniejszych przeszkód z tym, by swoje miejsce miejsce znalazły również po prostu w ogrodzie. Ponadto często są one wyposażone w tekstylny dach, który możesz w dowolnej chwili rozłożyć lub złożyć. W końcu wszystko może zależeć od tego, z jaką pogodą będziesz musiał się zmierzyć.