Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

Wiaty garażowe

Jeżeli już wiesz, że w przypadku Twojej posesji, budowa osobnego garażu w ogóle nie wchodzi w grę, ale jednocześnie masz dość parkowania pod chmurką, to doskonałym rozwiązaniem na pewno okaże się zakupienie wiaty garażowej. Tak się składa, że akurat w naszym sklepie internetowym, udostępniamy przeróżne wiaty garażowe Koszalin. Dzięki nim tak naprawdę jest możliwe parkowanie nie tylko jednego samochodu, ale nawet dwóch czy więcej. Wszystko będzie zależeć od Twoich indywidualnych potrzeb. Wszystkie proponowane przez nas obiekty, wykonane są z drewna litego oraz drewna klejonego BSH. Dzięki temu konstrukcje wyróżniają się niesamowitą trwałością, jak i również odpornością na działanie czynników atmosferycznych.

wiata garażowa SPRAWDŹ TU NASZE WIATY GARAŻOWE

Bardzo dogodnym rozwiązaniem okazać się może wiata z pomieszczeniem gospodarczym. Ponieważ faktycznie w tym miejscu możesz przechowywać z powodzeniem wiele różnych przedmiotów. Do nich zaliczają się chociażby narzędzia ogrodnicze, sprzęty sportowe, no i oczywiście akcesoria motoryzacyjne.

Korzystając z naszych propozycji, tak naprawdę nie musisz się obawiać tego, że zamontowana wiata garażowa, kompletnie nie będzie pasować teraz do Twojego budynku mieszkalnego. Wręcz przeciwnie, ponieważ w naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne, jak i zdecydowanie nowoczesne modele. Także z powodzeniem możesz dopasować odpowiedni typ wiaty garażowej do stylizacji, która już znajduje się na terenie Twojej posesji.

Masz oczywiście wpływ na wiele różnych detali, a właściwie na ich oryginalny wygląd. Możesz zatem z powodzeniem wybierać rodzaj pokrycia dachowego, a także jego indywidualny wygląd. Taki dach może zostać wykonany między innymi z gontu bitumicznego, dachówki ceramicznej, czy też blachodachówki. Ponadto może on być jednospadowy, dwuspadowy, czy też występować w kształcie koperty.

Chociaż montowanie wiaty garażowej nie zalicza się do zbyt trudnych czynności, to jednak warto również pamiętać o tym, iż istnieje możliwość zamówienia obiektu wraz z usługą profesjonalnego montażu. Wtedy do naszych Klientów jedzie specjalnie wykwalifikowana ekipa, która się oczywiście wszystkim zajmie.