Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

Pergole

W naszym sklepie internetowym z powodzeniem możesz znaleźć wiele nowości. Dlatego, jeżeli jeszcze nie znalazłeś swojego idealnego produktu, to możesz regularnie odwiedzać naszą stronę. Współpracujemy jedynie z renomowanymi markami, więc z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie, co będzie doskonale pasować do całej aranżacji.

Właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym z powodzeniem znajdziesz drewniane pergole. Wśród najbardziej tradycyjnych, wyróżnimy przede wszystkim pergole ścienne, a także narożne. W ten sposób możesz nie tylko jeszcze lepiej wyeksponować rośliny, które naprawdę lubisz, ale jeszcze dodatkowo osłonisz się przed sąsiadami lub przechodniami.

Dlatego taka pergola może pełnić również rolę ogrodzenia lub osłonki. Nie tylko będzie wyglądać w sposób efektywny, jeżeli po jej kolejnych szczebelkach będzie piąć się winorośl lub piękny różanecznik. Ale na pewno dzięki takiej zielonej ściance możesz zyskać jeszcze sporo cienia, a nawet osłonięcia przed wiatrem.

Wszystkie pergole, które znajdują się w naszym sklepie internetowym, są odpowiednio zabezpieczone przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi. W ten sposób nie musisz się za bardzo obawiać, że pergole można jedynie wystawiać w czasie ciepłych dni, bądź też posłuży ona przez maksymalnie jeden sezon.

pergola SPRAWDŹ TU NASZE PERGOLE

Okazuje się, że w naszym sklepie internetowym, pergola Koszalin może mieć niejedno imię. Dlatego, jeżeli poszukujesz bardziej skomplikowanych konstrukcji, to na pewno dużym zaskoczeniem będzie pergola w kształcie altany ogrodowej. Rzeczywiście wyróżnia się ona przede wszystkim tym, że posiada zadaszenie. Ale jej jeszcze większą zaletą jest na pewno to, że ścianki z powodzeniem również można obsadzić pnącymi roślinami. Jeżeli zależy Ci na stworzeniu klimatycznego miejsca do wypoczynku, to na pewno zdecyduj się na altanę wyposażoną w moskitiery. W ten sposób nawet przebywanie w ciągu godzin, podczas których komary atakują ze zdwojoną siłą, na pewno nie będzie zbyt uciążliwe. Właściwie będziesz mógł wraz ze swoimi gośćmi, dosłownie zapomnieć o ich obecności, ponieważ materiały będą stanowić doskonałą barierę przed nimi.