Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

MONTAŻ

Montaż naszych produktów najczęściej nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W związku z tym z powodzeniem możesz składać zamówienia w naszym sklepie, bez większych obaw, że nie poradzicie sobie na przykład ze złożeniem konkretnych mebli ogrodowych, bądź też innych przedmiotów wchodzących w skład wyposażenia ogrodów.

Jeżeli jednak obiekty architektoniczne, będą wymagać montażu ze strony fachowców, to na pewno taka informacja pojawi się na stronie przy konkretnym produkcie. Pewne produkty mogą być montowane we własnym zakresie, jak i również z zamówieniem dodatkowej usługi montażowej. Dlatego osoby, które nie mają czasu na zbytnie zajmowanie się składaniem w całość produktów, zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie.

Warto wcześniej dokładnie dowiedzieć się na temat wszystkich warunków, jakie Wam przedstawiamy. Ponieważ w niektórych przypadkach mowa jest o nawet kilkutygodniowym okresie realizacji zamówienia. W ten sposób można umówić się mniej więcej na datę transportu oraz wykonania usługi montażowej.